top of page

Viladom je bývanie pre ľudí, ktorí hľadajú výhody bytového domu a zároveň by mali radi aj výhody vily, či rodinného domu. Táto praktická alternatíva jedného či druhého ponúka pohodlie a takisto aj súkromie, pretože viladomy sa väčšinou stavajú na pokojných miestach a v menších počtoch, ako sú bytovky na sídliskách. Viladom je charakteristický nízkym počtom bytových jednotiek, ktorých môže byť maximálne osem.

 

Viladom je teda myslený ako kompromis medzi rodinným a bytovým domom. Forma a spôsob užívania viladomu sa však blíži k rodinnému domu. Viladom je súčasťou uzavretého areálu, čo zvyšuje bezpečnosť a tiež pomôže v prípade, že máte malé deti. Samozrejmosťou je aj komunitná záhrada a často sú k dispozícií aj súkromné predzáhradky s terasami. Súčasťou vybavenia viladomu bývajú pivnice, spoločné technické priestory, garáže alebo prístrešky pre autá pre každú bytovú jednotku.

IMG_7949.jpg

Viladom

IMG_7952.jpg
IMG_7950.jpg
Viladomy Rovinka
IMG_7948.jpg

Náš projekt viladomov v Rovinke ponúka moderné, komfortné a pohodlné bývanie pre všetky vekové kategórie.

Architektonické riešenie spája moderný vzhľad s čo najlepšou funkčnosťou, čím osloví aj najnáročnejšieho klienta.

Viladomy tvorí súbor dvoch bytových komplexov, prepojených malým parčíkom s detským ihriskom.
Oba komplexy majú štyri poschodia a jedno podzemné podlažie, v ktorom sa nachádza parkovisko.

Byty sú dvoj a trojizbové. Súčasťou každého zo 16-tich bytov je terasa alebo priestranná loggia.

Exkluzívnou súčasťou viladomov je nepochybne vonkajší bazén, ktorý celému komplexu dodáva charakter výnimočnosti.

BB-na-strani (1)-uprava2.jpg
Viladomy Na stráni

Komplex dvoch štvorpodlažných bytových domov navrhnutých do tichej mestskej časti – to je náš návrh viladomov „Na stráni“. 

Architektúra je moderná, návrh funkčný, rozloženie efektívne. Je to príjemné bývanie pre svojich budúcich užívateľov.

V oboch viladomoch sme navrhli po osem bytov. Byty sú troj a štvorizbové. 

Bytové domy sú citlivo zasadené do svahovitého terénu. Logicky využívajú rôzne výškové úrovne, vďaka čomu objekt vhodne zapadne do okolitého prostredia.

35 parkovacích miest v podzemnom parkovisku a 10 na teréne vytvára dostatok priestoru na pohodlné umiestnenie automobilov.

Okolie poskytuje dostatok zelene a je tu takisto aj detské ihrisko.

BB-na-strani (5).jpg
BB-na-strani (7).jpg
Sovie hniezdo 1.jpg
Viladom Sovie hniezdo

Viladom Sovie hniezdo – Eulennest ponúka komfortné a moderné bývanie v tichej časti rakúskeho Hainburgu. Bytový dom má 6 bytov – dva 2-izbové, dva 3-izbové, jeden 4-izbový a jeden 5-izbový so súkromnou terasou a vírivkou. Kvalitné materiály, pekný dizajn, priestranné dispozície a krásne prostredie – to je stručná charakteristika viladomu Sovie hniezdo.

K tomu ešte doplníme podlahové kúrenie, klimatizáciu, vonkajšie žalúzie a hliníkové okná, predprípravu na krb, pivnicu ku každému bytu, uzavretý dvor a parkovisko pre 12 áut. Jedinečný projekt aj pre náročného klienta.

IMG_3377.jpg
bottom of page